پنجشنبه, ۱۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین ویدئو با عنوان ، مستند خاتون (اثبات وجود حضرت رقیه س) در 3 ماه قبل منتشر شده است .
»  اسلایدر  مستند   »   وقتی از آسمان خون می‌بارد


وقتی از آسمان خون می‌بارد

27:18
۰۶ فروردین ۱۳۹۸

مستند «وقتی از آسمان خون می‌بارد» که با نام «خون، اشک، آسمان» مشهور شده است؛ مستندی است نسبتا بلند، درباره اثبات بارش باران خون، در روز دهم محرم سال ۶۱ هجری.
در روز دهم محرم سال ۶۱ هجری، امام حسین علیه السلام، پیشوای شیعیان؛ به همراه اهل بیتشان؛ در حال حرکت به سمت کوفه بودند که توسط لشکریان حاکم وقت، یزید بن معاویه؛ محاصره شده، و پس از چندین رو محاصره و منع از آب و… در نهایت در ظهر دهم محرم، به شهادت می‌رسند. شیوه به شهادت رسیدن و کشته شدن این بزرگ مردان؛ بسیار فجیع بوده و لشکریان یزید حتی به کودکان شیرخوار و نوجوانان کم سن نیز رحم نکرده و آنها را به شدیدترین وجه، به قتل رساندند.
پس از این فاجعه انسانی، به نقل از منابع اسلامی؛ بارانی از خون باریدن گرفت. این مستند سعی کرده است تا موضوع باران خون را در سرتاسر تواریخ جهان، مورد مطالعه قرار بدهد که آیا این باران در سایر کشورها و در تواریخ غیر اسلامی نیز مورد اشاره قرار گرفته است؟
کاری از گروه فطرس مدیا

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


ویدئوهای مرتبط

  • پایگاه تخصصی شبهه

    پایگاه تخصصی شبهه، با هدف پاسخگویی به شبهات و شایعات دینی؛ تاسیس شده است. شما عزیزان در این بخش از سایت شاهد فیلم هایی با موضاعات (سخنرانی، نقد، پاسخ به شبهات و شایعات و ... ) می باشید.
    می توانید از بخش تماس با ما انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید.
    امید است به زودی این بخش به صورت کامل رونمایی شود.